Ateliér | !FIRMA

Hledáme nového kolegu

Do našeho teamu, nebo na trvalou externí spolupráci hledáme nového kolegu - stavebního inženýra - projektanta. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi, samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, znalost práce na PC: Cadové softwary - pracujeme v Allplan Nemetschek, MS Word, Excel. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na e-mail assa@assa.cz. Těšíme se na spolupráci!

Ateliér

Architektonická kancelář disponuje jak vlastním týmem pracovníků, tak stabilním okruhem trvale spolupracujících odborníků speciálních profesí. Atelier má v současnosti 6 vlastních pracovníků, z toho jsou tři autorizovaní architekti a tři stavební inženýři (dva s autorizací). Vlastní tým zajišťuje architektonickou a stavební část projektů, koordinaci projektů staveb a venkovních úprav. Zajišťujeme technicko ekonomická vyhodnocení návrhů i vypracování průkazu energetické náročnosti budovy.

 

Externí spolupracovníci zajišťují formou subdodávek profese dopravních staveb, vodohospodářských staveb, vytápění, vzduchotechniky, elektroinstalce, požární ochrany, technologické projekty apod. Ve všech profesích se jedná o autorizované inženýry či techniky.

 

 

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA
Ulice Nejedlého 123
Město nad Labem 595 03

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu